DRAW FOR RACE TO DUNBAR, SUNDAY 6th SEPTEMBER

1 12.00pm WILLIAM LADBROOKE SCOTT MCKINNON  
    (GULLANE) (UPHALL)  
         
2 12.07pm CAMERON LAW ARRAN HASTINGS  
    (TANTALLON) (CRAIGIELAW)  
         
3 12.15pm AARON HALL SCOTT GALLACHER EWAN BURNS
    (KILSPINDIE) (GREENBURN) (BATHGATE)
         
4 12.22pm CONNOR WILSON KIERAN WYNESS CAMERON FINCH
    (DUNBAR) (WEST LINTON) (BATHGATE)
         
5 12.30pm JONATHAN PRYDE CALUM MURRAY JAMIE HOGARTH
    (LONGNIDDRY) (MORTONHALL) (BRUNTSFIELD LINKS)
         
6 12.37pm CONOR O'TOOLE GREGOR GRAHAM JAMES CAMERON
    (CRAIGMILLAR PARK) (BLAIRGOWRIE) (MORTONHALL)
         
7 12.45pm JAKE EDGCOMBE CAMERON WANSTALL JACK HOGARTH
    (BABERTON) (ROYAL BURGESS) (BRUNTSFIELD LINKS)
         
8 12.52pm      
         
         
9 1.00pm LUCY MORRISON LISA MACPHERSON JESSICA WALKER
    (CRAIGMILLAR PARK) (BABERTON) (MORTONHALL)
         
10 1.07pm EILDIH CRAWFORD EMILY RIGG  
    (KINGSFIELD) (CRAIGMILLAR PARK)  
         
11 1.15pm EMMA MORRISON REBECCA WATKINS ABBY STEEDMAN
    (CRAIGMILLAR PARK) (FALKIRK TRYST) (MURRAYFIELD)
         
12 1.22pm ANDREA WALKER CARYS IRVINE LAUREN REID
    (GLENBERVIE) (CRAIGIELAW) (GREENBURN)
         
13 1.30pm JENNIFER ALLAN CATHERINE MILNE SAMANTHA MACGREGOR
    (GLENBERVIE) (NORTH BERWICK) (BROOMIEKNOWE)
         
14 1.37pm JOANNE FREE MEGAN LINTON KATIE LIDDLE
    (GULLANE) (CRAIGMILLAR PARK) (GLENBERVIE)
         
15 1.45pm      
         
         
16 1.52pm JACK BROUN MALACHY HAYWARD JOSH BEVERIDGE
    (AYR BELLIESLE) (SWANSTON NEW) (BATHGATE)
         
17 2.00pm CAMERON DUNN CRAIG DOCHERTY ANDREW HENDRY
    (SANDYHILLS) (TURNHOUSE) (TURNHOUSE)
         
18 2.07pm ERIC MCINTOSH JACK NOON MATTHEW MURRAY
    (BRUNTSFIELD LINKS) (MUSSELBURGH) (GOGARBURN)
         
19 2.15pm MARK NAPIER JOSHUA GRAHAME AAMAR SALEEM
    (TURNHOUSE) (WEST LINTON) (LADYBANK)
         
20 2.22pm KIERAN CANTLEY JACK GALLACHER VALDEMAR HUNDEBOLL
    (LIBERTON) (BATHGATE) (GULLANE)
         
21 2.30pm JOE BRYCE CAMERON GALLAGHER JOSEPH COOKSON
    (BATHGATE) (LONGNIDDRY) (GULLANE)
         
22 2.37pm DAVID RUDD LIAM CURRID CAMERON ADAM
    (LONGNIDDRY) (GOGARBURN) (ROYAL BURGESS)
         
23 2.45pm RORY HENDERSON JAMIE FULTON CAMERON JOHNSTONE
    (TURNHOUSE) (BRUNTSFIELD LINKS) TROON WELBECK)

Published: 04/09/2015